Domůkeyboard_arrow_right
Zvířatakeyboard_arrow_right
Výcvikkeyboard_arrow_right

Výcvik

Nejprodávanější
1
Reedog DT-4200 - Pro
Reedog DT-4200 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuku, vibrace a kontinuální a momentální impulz v 99 úrovních a LED světlo. Na dosah až 2 km můžete cvičit i 2 psy pomocí jediné vysílačky vybavené podsvíceným displejem. Zařízení je ponořitelné a nabíjecí.    Hlavní funkce obojku Dosah až 2 km v otevřeném prostředí Ovládání až 2 psů pomocí jedné vysílačky Kontinuální a momentální impulsy Korekce zvuku, vibrace a impulsu v 99 úrovních Pro každou funkci tlačítko zvlášť - zajištěné jednoduché a pohotové ovládání Podsvícený LCD displej s ukazatelem síly korekce, funkcí, výběr psa a stav baterie Jednoduché nastavení intenzity impulsu pomocí rotačního kolečka Ponořitelný přijímač a voděodolná vysílačka Dobíjecí 3,7 V lithium-iontová baterie pro vysílač a přijímač Pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu Indikace nízkého stavu baterie Pomocí funkce světla můžete najít domácího mazlíčka na vzdálenost 200 - 300 metrů       Typ korekce  Výcvikový obojek Reedog DT-4200 s funkcemi zvuku, vibrace a kontinuální a momentální impulz v 99 úrovních a LED světlo.    Dosah obojku Reedog DT-4200 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 2 km. Dosah 2 km je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Reedog DT-4200 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.    Baterie a nabíjení Vysílač i příjímač se nabíjí pomocí duálního USB nabijí přibližně za 2 hodiny.      Počet psů  Reedog DT-4200 je možné přikoupením dalšího obojku jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou.     Displej  Reedog DT-4200 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, počet psů, sílu korekce a indikaci stavu nabití/vybití baterie.    Vodotěsnost  Přijímač Reedog DT-4200 je dodáván s označním IPX7, který je odolný proti krátkodobému ponoření do vody. Přijímač je chráněn proti krátkodobému ponoření do vody až do hloubky 1m pod vodní hladinu po dobu 30 minut. Vysílačka je odolná proti silnému proudu stříkající vody nevadí sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jejich ponoření do vody.     Délka obojku Reedog DT-4200 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 75 cm. Šírka obojku je 2,5 cm.      Váha a rozměry Vysílačka má výšku 15.5 cm, šířku 5 cm, hloubku 3.5cm a její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 3.5 cm, výšku 9 cm a hloubku 3 cm a jeho váha je 161 gramů.   
6401.00 Kč 6292.00 Kč
2
Beeper E-collar
Beeper pro elektronické obojky E-collar, slouží k demonstraci času a síly impulzu při výcviku psa. Trenér může učit majitele psa používat EO ve správnou chvíli. Kompatibilní s většinou elektronických obojků.
1028.00 Kč 981.00 Kč
3
Zvukový lokátor Canibeeb PRO
Zvukový lokátor pro sledování pohybu a činnosti loveckého psa, který je vybaven dobíjecí baterií a má ergonomický design. Výhodou je snadná úprava režimu prostřednictvím displeje a nastavitelná hlasitost zvuku, navíc k dispozici až 4 odlišné zvuky na každém obojku. Beeper je slyšitelný až do 200 m. Citlivost detekce pohybu nastavitelná. 8 provozních režimů umožňují přizpůsobit CANIBEEP PRO dle vašich požadavků a chování vašeho psa: - režimy 1 až 4: obojek funguje pouze tehdy, když je pes v pohybu- režimy 5 až 8: obojek funguje, když je pes v pohybu a když stojí Indikátor vybité baterie: ozve se pípnutí a kontrolka světla. Aktivace / deaktivace a výběr režimu pomocí magnetického klíče Specifikace - voděodolný- životnost baterie: 150 000 pípnutí- hmotnost: 77 g (včetně baterie)- rozměry: 38 x 66 x 72 mm- výkon: 1 3-V CR123A lithiové baterie (je součástí dodávky)- délka obojku 65 cm - nastavitelná v kombinaci s velikostí krku od 20 do 50 cm  
2640.00 Kč 2520.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter