Domůkeyboard_arrow_right
Zvířatakeyboard_arrow_right
Krmivokeyboard_arrow_right
Granulekeyboard_arrow_right

Granule

Nejprodávanější
1
Friskies Sterilized s lososem a se zeleninou granule pro kočky 300 g
SPECIÁLNĚ VYVINUTO PRO STERILIZOVANÉ A KASTROVANÉ KOČKY.FRISKIES® pro sterilizované a kastrované kočky je 100 % kompletní a vyvážená strava. S vyváženým poměrem bílkovin a tuků pomáhá udržovat ideální váhu vaší kočky. Správná rovnováha minerálních látek a vitaminů pak podporuje zdravý močový trakt a přirozenou obranyschopnost kočky. FRISKIES® pro sterilizované a kastrované kočky podporuje zdraví, vitalitu a štěstí Vaší kočky – pomáhá jí překvapovat vás a dělat Vám radost každý den! Kompletní krmivo pro dospělé kočky SLOŽENÍ: obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb (1,2 %*), minerální látky, kvasnice a zelenina (zelené, oranžové a žluté granule: 0,13 % sušené zeleniny odpovídající 1 % zeleniny). *odpovídající 4 % rehydratovaného lososa v červených a hnědých granulích
45.00 Kč
2
Friskies Indoor pro kočky žijící převážně v bytě s kuřetem a se zeleninou granule pro kočky 300 g
​SPECIÁLNĚ VYVINUTO PRO KOČKY ŽIJÍCÍ PŘEVÁŽNĚ V BYTĚChutné a 100 % kompletní krmivo FRISKIES®Indoor pomáhá omezovat tvorbu smotků chlupů v trávicím traktu kočky a také obsahuje přidanou zelenou nať, kterou kočky rády žvýkají. FRISKIES® Indoor podporuje zdraví, vitalitu a štěstí Vaší kočky žijící převážně v bytě – pomáhá jí překvapovat Vás a dělat Vám radost každý den! SLOŽENÍ:obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (10 %*), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,2 % sušené petržele odpovídající 1 % petržele), zelenina (2 % sušené čekanky a 0,2 % sušeného hrášku odpovídající 1 % hrášku), minerální látky a kvasnice.
45.00 Kč
3
Friskies Junior granule pro kočky s kuřetem, se zeleninou a s mlékem 300 g
SPECIÁLNĚ VYVINUTO PRO KOŤÁTKA do 1 roku. FRISKIES® Junior je kompletní a vyvážené krmivo speciálně vyvinuté pro zdravý vývoj vašeho koťátka. Vyrobeno z kuřete, s obsahem zeleniny, vitaminů a minerálních látek, mu poskytuje veškeré živiny a tím tak zajišťuje plynulý přechod z mateřského mléka na pevnou stravu až do 1 roku věku. SLOŽENÍ: obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (10 %*), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, kvasnice, zelenina (hnědé, zelené a oranžové granule: 0,2 % sušené zeleniny odpovídající 1 % zeleniny), mléko a výrobky z mléka (bílé granule: 0,9 % sušeného odstředěného mléka odpovídající 4 % odstředěného mléka).
45.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter