Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Venkovní hračky a hrykeyboard_arrow_right

Venkovní hračky a hry

Nejprodávanější
1
Drak Monster létající 43 x 70 cm
Dětský létající drak Monster velikost 43x70cm - 3 druhy. Důležité jsou řádně vyběhané a zdravě unavené děti při pouštění draků. Rozměr balení dětského draka: 49x60cm Hračka není vhodná pro děti do 3 let.
92.00 Kč
2
Sítko dětské na písek s úchyty 6 barev plastové
Síto z plastu s oušky pro lepší držení, pro děti na prosívání písku, v šesti barevných provedeních - LORI 210 Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů. Sítko na písek. Rozměry sítka (š v h): 25 x 15 x 3cm Materiál: plast Barevné provedení: červená, modrá, světle a tmavě zelená, oranžová, žlutá Hračka vhodná pro děti od 1 roku.
26.00 Kč
3
Pískoviště dětské čtverec natur 120x120x20cm s ochrannou sítí
Woody pískoviště čtvercové ze dřeva pro děti. Pískoviště je vybaveno sítí, která chrání písek před zvířaty, prachem atd. v době, kdy si v něm děti nehrají. Síť je vybavena úchyty a korpus pískoviště háčky. Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Rozměry výrobku (š v h): 120 x 120 x 20cm Vnitřní rozměr: 96 x 96cm Materiál: dřevo, plast, kov Obsah balení: jednotlivé díly desek, siť, šrouby Hračka je vhodná pro děti od 3 let
1499.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter