Domůkeyboard_arrow_right
Dekoracekeyboard_arrow_right
Vánocekeyboard_arrow_right
Vánoční osvětleníkeyboard_arrow_right
LED systém DILEDkeyboard_arrow_right

LED systém DILED

Nejprodávanější
1
DiLED světelný řetěz - 100 LED, teple bílý
Systém vánočního osvětlení diLED je jedinečný, díky nepřeberným možnostem napojení a rozšíření řetězů. Můžete si vybrat z celé nabídky a řetězy na sebe vzájemně napojovat. Systém diLED se již kvalitou blíží profesionálnímu osvětlení. Průměrná životnost LED žárovek je přibližně 50 000 hodin svícení. Řetěz je vhodný jak pro venkovní, tak i pro vnitřní použití. Na jeden napájecí adaptér můžete napojit až 2 000 diod v rámci diLED systému. Napájecí adaptér není součástí tohoto balení.   Technické údaje: 100 LED diod à 3,0V / 0,01 A průměr diody: cca 5 mm spotřeba: max cca 3 W barva diod: teple bílá rozestupy mezi světly: cca 8 cm celková délka: cca 8 m barva kabelu: černá pro venkovní použití   Obsah balení: 1x diLED světelný řetěz, 100 LED diod, teple bílý   !POZOR! Napájecí adaptér není součástí tohoto produktu, adaptér objednáte pod číslem D02192.
334.00 Kč
2
DiLED prodlužovací kabel, 2 m
Jedná se o profesionální světelný systém vhodný pro vnitřní i venkovní použití s velkým důrazem kladeným na bezpečnost. LED diody jsou odolné proti otřesům, nevydávají teplo a mají životnost až 50 000 hodin. Diody použité v osvětlení diLED jsou ještě úspornější než klasické LED diody, příkon na 100 diod je pouhé 3 W. Největší výhodou diLED systému je, že si ho můžete přizpůsobit dle svých možností a představ. Tyto osvětlení lze na sebe napojovat až do rozšíření 2 000 diod ve spojení s daným typem trafa.   Technické údaje: černý kabel délka: 2 m pro venkovní použití možnost rozšíření až na 2000 LED diod se všemi diLED produkty   Obsah balení: diLED -2 m prodlužovací kabel    PROPOJOVACÍ KABEL POUZE KE SVĚTELNÉMU SYSTÉMU DILED!
104.00 Kč
3
DiLED prodlužovací kabel, 5 m
Jedná se o profesionální světelný systém vhodný pro vnitřní i venkovní použití s velkým důrazem kladeným na bezpečnost. LED diody jsou odolné proti otřesům, nevydávají teplo a mají životnost až 50 000 hodin. Diody použité v osvětlení diLED jsou ještě úspornější než klasické LED diody, příkon na 100 diod je pouhé 3 W. Největší výhodou diLED systému je, že si ho můžete přizpůsobit dle svých možností a představ. Tyto osvětlení lze na sebe napojovat až do rozšíření 2 000 diod ve spojení s daným typem trafa.   Technické údaje: černý kabel délka: 5 m pro venkovní použití možnost rozšíření až na 2000 LED diod se všemi diLED produkty   Obsah balení: diLED - 5 m prodlužovací kabel   PROPOJOVACÍ KABEL POUZE KE SVĚTELNÉMU SYSTÉMU DILED!
173.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter