Domůkeyboard_arrow_right
Dekoracekeyboard_arrow_right
Vánocekeyboard_arrow_right
Vánoční osvětleníkeyboard_arrow_right
LED systém DILEDkeyboard_arrow_right

LED systém DILED

Nejprodávanější
1
DiLED světelný déšť - 180 LED, teple bílý
Systém vánočního osvětlení diLED je jedinečný, díky nepřeberným možnostem napojení a rozšíření řetězů. Můžete si vybrat z celé nabídky a řetězy na sebe vzájemně napojovat a díky ovladači přidávat i světelné funkce. Systém diLED se již kvalitou blíží profesionálnímu osvětlení. Průměrná životnost LED žárovek je přibližně 50 000 hodin svícení.  Řetěz je vhodný jak pro venkovní, tak i pro vnitřní použití. Na jeden napájecí adaptér můžete napojit až 2 000 diod v rámci diLED systému. Napájecí adaptér není součástí tohoto balení.   Technické údaje: 180 LED dm 5 mm à 3,0 V / 0,01 A = cca 5,4 W Max. 30V DC teplá bílá Počet světel na vlákno: 3/7/4/6/3/7 atd. Délka pramene 18 - 48 cm Vzdálenost drátu 8 cm Délka asi 3 m Černý kabel Vhodné pro venkovní použití Rozšiřitelný pro až 2000 LED se všemi výrobky diLED   Obsah balení: diLED světelný déšť - 180 LED, teple bílý   !POZOR! Napájecí adaptér není součástí tohoto produktu.
613.00 Kč 596.00 Kč
2
DiLED prodlužovací kabel, 2 m
Jedná se o profesionální světelný systém vhodný pro vnitřní i venkovní použití s velkým důrazem kladeným na bezpečnost. LED diody jsou odolné proti otřesům, nevydávají teplo a mají životnost až 50 000 hodin. Diody použité v osvětlení diLED jsou ještě úspornější než klasické LED diody, příkon na 100 diod je pouhé 3 W. Největší výhodou diLED systému je, že si ho můžete přizpůsobit dle svých možností a představ. Tyto osvětlení lze na sebe napojovat až do rozšíření 2 000 diod ve spojení s daným typem trafa.   Technické údaje: černý kabel délka: 2 m pro venkovní použití možnost rozšíření až na 2000 LED diod se všemi diLED produkty   Obsah balení: diLED -2 m prodlužovací kabel    PROPOJOVACÍ KABEL POUZE KE SVĚTELNÉMU SYSTÉMU DILED!
102.00 Kč
3
DiLED prodlužovací kabel, 5 m
Jedná se o profesionální světelný systém vhodný pro vnitřní i venkovní použití s velkým důrazem kladeným na bezpečnost. LED diody jsou odolné proti otřesům, nevydávají teplo a mají životnost až 50 000 hodin. Diody použité v osvětlení diLED jsou ještě úspornější než klasické LED diody, příkon na 100 diod je pouhé 3 W. Největší výhodou diLED systému je, že si ho můžete přizpůsobit dle svých možností a představ. Tyto osvětlení lze na sebe napojovat až do rozšíření 2 000 diod ve spojení s daným typem trafa.   Technické údaje: černý kabel délka: 5 m pro venkovní použití možnost rozšíření až na 2000 LED diod se všemi diLED produkty   Obsah balení: diLED - 5 m prodlužovací kabel   PROPOJOVACÍ KABEL POUZE KE SVĚTELNÉMU SYSTÉMU DILED!
139.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter