Domůkeyboard_arrow_right
Auto-motokeyboard_arrow_right
Oleje a kapalinykeyboard_arrow_right
Olejekeyboard_arrow_right
Univerzální mazivakeyboard_arrow_right

Univerzální maziva

Nejprodávanější
1
CARLSON multifunkčnej olej x 70 400ml - aerosol
Multifunkční olej je určený k mazání styčných a kluzných ploch, uvolňování šroubových spojení a ochraně elektrických kontaktů. Slouží také jako ochrana proti korozi.
136.00 Kč
2
K2 SILICONE CLEAR 85 g - vysokoteplotní čirý silikon
Vysokoteplotní silikon určený na sklo, gumu, kovové části, plasty, beton a textilie. Čirý silikon vysoké kvality pro použití v automobilovém průmyslu a v domácnostech. Je vhodný na opravu netěsností oken, střešních oken, zárubní, kovových povrchů, umělých hmot, tkanin, betonu, elektrických rozvodů, prvků motoru, částí pohonu, chladičů, čerpadel, potrubí, apod. Je odolný vůči olejům, mazivům, provozním kapalinám, vodě, mrazu, vibracím a UV záření. Rozsah teplot: -51 ° C do + 204 ° C. Čas práce: 10 min. Dostatečné ztuhnutí nastává po 12-24 hodinách.
77.00 Kč
3
K2 COPPER GREASE 20 ml - měděné mazivo pro tepelně namáhané spoje
Vysokoteplotní měděné mazivo trvale chrání kovové povrchy před zadřením a korozí s ohledem na snadnou demontáž. Vhodné pro díly působící v mimořádně náročných podmínkách, například: šrouby výfukového potrubí, šroubové hlavy, šrouby turbodmychadla, závity zapalovacích svíček, brzdové soustavy. Návod na použití: Důkladně díly vyčistěte. Otřete výrobek na obou površích, naneste měděné mazivo a přiložte jeden povrch na druhý. Otřete mastný přebytek.
36.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter