Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Kreativitakeyboard_arrow_right
Slizykeyboard_arrow_right

Slizy

Nejprodávanější
1
Dinosaurus 6cm se slizem v kelímku 12 druhů
Sliz s dinosaurem, který zaručeně pobaví děti i dospělé. Je nechutně slizký a umí se neuvěřitelně natahovat. S tímto slizem si užiješ spoustu zábavy. Rozměry dětské hračky (v š h): 6,2 x 4,8 x 4,8cm Varianty dinosaurů: Tyranosaurus, Allosaurus, Nodosaurus, Spinosaurus, Parasaur, Corythosaurus, Stegosaurus, Brachiosaurus, Datosaurus, Triceratops, Majungasarus, Iguanodon Hračka nevhodná pro děti do 3 let.
51.00 Kč 48.00 Kč
2
Galaktický dětský zábavný sliz Galaxy Slime v kelímku mix barev
Barevná slizká rosolovitá hmota v různých mixech barev pro děti, v plastovém průhledném kelímku. Pružný duhový rosol. Bezpečná žertovinka. Výrobek neobsahuje toxické látky. Rozměry dětské hračky (š v h): 4 x 3 x 4cm Celé balení obsahuje 72 kusů Dostupné barvy: (různé kombinace barev dle aktuální skladové dostupnosti) Hračka je vhodná pro děti od 5 let
8.00 Kč
3
Sliz tekutý mimozemský Alien ve zkumavce svítí ve tmě 4 barvy
Dětský fosforeskující sliz ve zkumavce, ve čtyřech barevných variantách. S barevným slizem si užijete spousty legrace. Po hození se odrazí, lze ho různě natahovat, tvarovat do tenké pavučinky. Pomocí brčka ho můžete nafouknout, můžete ho různě mezi sebou míchat a vytvořit si tak další barevné odstíny. Rozměry dětské zkumavky se slizem: výška 9 cm Velikost balení (š v h): 24 x 10,5 x 17 cm Barvy: modrá, červená , žlutá a zelená Hračka vhodná pro děti od 3 let.
29.00 Kč 28.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter