Domůkeyboard_arrow_right
Dětikeyboard_arrow_right
Přívěšky a klíčenkykeyboard_arrow_right

Přívěšky a klíčenky

Nejprodávanější
1
ADC Přívěsek na klíče figurka pejsek Tajný život mazlíčků různé druhy
****Figurky roztomilých mazlíčků z populárního filmu přicházejí! Snad každý, kdo má doma mazlíčka nebo má domácí zvířátka rád, navštívil kino aby shlédl senzační film Tajný život mazlíčků. Díky těmto figurkám můžeš mít oblíbené zvířátko doma I ty! Stačí si vybrat!Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků.Co by to bylo za klíče, kdyby na nich chyběla klíčenka? Různé přívěšky jsou veselé, a navíc díky nim vždy klíče v batohu snadno naleznete!Rozměry balení Š×V×H124×199×40 mmDoporučený věkod 3 let
76.00 Kč 73.00 Kč
2
DETOA Klíčenka (přívěsek) Krteček mini
Co by to bylo za klíče, kdyby na nich chyběl přívěšek? Různé přívěsky jsou veselé, a navíc díky nim vždy klíče v batohu snadno naleznete! DŘEVO Přívěšek na klíče mini Krteček Klíčenka Mini Krtek, materiál dřevo a kov. Velikost cca 3,5cm. Hračka vhodná pro děti od 3 let.
56.00 Kč
3
Krtek (krteček) kšiltovka a karabina
Krtek s kšiltovkou a karabinou Krteček je krásná pohádková postavička, kterou všichni známe ať už z pohádek nebo z knížek. Přívěsek na kovové karabince, vyšívaný, vyrobeno z mikrovelurového froté. Přívěsky jsou vhodnými dárky pro děti i dospělé. Rozměry jsou: - šířka: 13 cm - výška: 10 cm Hračka vhodná pro děti od 3 let.
237.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter