Domůkeyboard_arrow_right
Drogeriekeyboard_arrow_right
Domácnostkeyboard_arrow_right
Praníkeyboard_arrow_right
Změkčovače vodykeyboard_arrow_right

Změkčovače vody

Nejprodávanější
1
AVA Krystalická soda 1 kg
Krystalická soda je vhodná na změkčení vody, k namáčení velmi znečištěných oděvů, do automatických praček ke zvýšení účinnosti pracího prášku. Přidáním k pracímu prášku při praní v pračce zabraňuje tvorbě vodního kamene a šetří pračku Dále se používá na přeplachování pivních trubek i na úpravu pH v bazénech.
30.00 Kč
2
Ava Soda na namáčení a ke změkčování vody 300 g
Krystalická soda je vhodná na změkčení vody, k namáčení velmi znečištěných oděvů, do automatických praček ke zvýšení účinnosti pracího prášku. Přidáním k pracímu prášku při praní v pračce zabraňuje tvorbě vodního kamene a šetří pračku. Dále se používá na přeplachování pivních trubek i na úpravu pH v bazénech.
26.00 Kč
3
Žabka skladačka 400g
Změkčuje vodu a rozpouští špínu Je vhodná pro namáčení prádla i předpírku. Při mytí rychle uvolňuje zastaralé nečistoty a rozpouští mastnou špínu Může se použít i k mytí skla a nádobí. Dobře čistí umyvadla, vany a jiné keramické a smaltované povrchy. Upozornění:  Nebezpečí Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. Odstraňte obsah/obal ve sběrném místě nebezpečného odpadu. Obsahuje: uhličitan sodný ES 207-838-8, hydrogensíran sodný ES 231-665-7, metakřemičitan sodný ES 229-912-9
39.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter