Domůkeyboard_arrow_right
Dětikeyboard_arrow_right
Potřeby pro miminka a maminkykeyboard_arrow_right

Potřeby pro miminka a maminky

Nejprodávanější
1
K´S KIDS Kluk WAYNE s úchytem na kočárek
K´S KIDS Kluk WAYNE s úchytem na kočárek Hračka je vhodná pro nejmenší děti. Podporuje nejen jejich zrakové vjemy různorodou barevností, ale i hmat a sluch, tělíčko je sešito z různých materiálů a při manipulaci dítětem šustí a chrastí. Hračku můžete zavěsit do kočárku nebo na postýlku. Trojúhelník učení: hračka rozvíjí tělesný rozvoj - smysly a dovednosti jemné motoriky a sociální rozvoj - emoce Rozměry hračky: 18 x 24 x 3 cm. Materiál: textil, plast Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců!
268.00 Kč 255.00 Kč
2
K´S KIDS Stonožka veselá s úchytem na kočárek
K´S KIDS Stonožka veselá s úchytem na kočárek Roztomilá stonožka k zavěšení na kočárek nebo nad postýlku je ušitá z různých materiálů a každý dílek jinak reaguje na pohmat. Jeden šustí, další chrastí nebo píská. Tím tato stonožka pomáhá ve vývoji hmatových, sluchvých a zrakových vjemů malých miminek. Rozměr stonožky (š d v): 14,5 x 32 x 3 cm, délka s úchytem 47cm Materiál: textil, plast Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců.
268.00 Kč 255.00 Kč
3
K´S KIDS Žirafa IGOR s úchytem na kočárek
K´S KIDS Žirafa IGOR s úchytem na kočárek Roztomilá žirafa IGOR k zavěšení na kočárek nebo nad postýlku je ušitá z různých materiálů a každý dílek jinak reaguje na pohmat. Jeden šustí, další chrastí nebo píská. Tím tato žirafa IGOR pomáhá ve vývoji hmatových, sluchových a zrakových vjemů malých miminek. Žirafa k zavěšení na kočárek nebo nad postýlku. Upoutává vizuální, hmatové i sluchové smysly dítěte. Žirafa je ušita z různých materiálů a při pohmatu šustí. Rozměry hračky: 20 x 37 x 5cm, s úchytem (d): 50cm Materiál: textil, plast Vhodná pro děto od 3 měsíců
268.00 Kč 255.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter