Domůkeyboard_arrow_right
Zahradakeyboard_arrow_right
Zahradní stany a slunečníkykeyboard_arrow_right
Příslušenstvíkeyboard_arrow_right

Příslušenství

Nejprodávanější
1
Náhradní díl k PROFI nůžkovým stanům
Střešní vzpěra jako náhradní díl pro naše profesionální skládací stany. Tato náhradní část je vhodná pouze pro náš profesionální skládací stan 3x3, 3x6 a 3x9m. Pozor: Tento výrobek je označený střešní vzpěrač - NE rám pavilonu.
532.00 Kč
2
Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ
Praktická moskytiéra s celkovou délkou 12 metrů se skládá z 2 x 6 metrů a je spojena zipy. Tato síť se připevní pásky na suchý zip (přibližně každých 30 cm 1 pásek), k horní konstrukci stanu. Je vhodná pro stany s rozměry 3 x 3 metry. Pro větší stany je nutné zakoupení více sítí. Moskytiéra vás spolehlivě ochrání před hmyzem.   Technická data: barva: černá celková délka: 12 metrů (rozdělena na 2 x 6 m - musí se spojit pomocí vchodových zipů) výška: 2 m   Obsah balení: 1 x Moskytiéra na zahradní párty stan 2 x 6  m - ČERNÁ
880.00 Kč
3
Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m PROFI
Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m profesionální verze Praktická moskytiéra v profesionální verzi s celkovou délkou 12 metrů se skládá z 2 x 6 metrů a je spojena zipy. Tato síť se připevní pásky na suchý zip (přibližně každých 30 cm 1 pásek), k horní konstrukci stanu. Je vhodná pro profesionální stany s rozměry 3 x 3 metry. Pro větší stany je nutné zakoupení více síťí. Moskytiéra vás spolehlivě ochrání před hmyzem.   Technická data: barva: černá celkem délka: 12 metrů výška: 2,2 m   Obsah balení: 1 x Moskytiéra na zahradní párty stan, 12 m PROFI   Zahradní stan není součástí balení!
1107.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter