Domůkeyboard_arrow_right
Drogeriekeyboard_arrow_right
Domácnostkeyboard_arrow_right
Praníkeyboard_arrow_right

Odstraňovače skvrn a bělidla

Nejprodávanější
1
Neflek odstraňovač skvrn z prádla 500 ml
Neflek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod. Díky speciálnímu vroubkovanému okraji obalu nepotřebujete při použití prostředku Neflek žádné kartáčky. Přítomnost enzymů NEFLEK před praním snadno odstraňuje všechny skvrny. Je vhodný na bílé i barevné prádlo. 
87.00 Kč
2
Prostředek k namáčení a předpírání prádla 600 g
Bezfosfátový prostředek k namáčení a předpírání prádla a pro změkčení vody při praní.  - usnadňuje praní  - snižuje spotřebu pracích prostředků a zlepšuje jejich účinnost  - má velkou odmašťovací schopnost  - odstraňuje vodní kámen  - změkčuje vodu  - zvyšuje účinnost praní
33.00 Kč
3
Fine White Guard Bělící ubrousky 12 ks
Ubrousky, díky kterým vaše prádlo dosáhne požadované bělosti i při nízké teplotě vody. Během praní sbírají částice, jež způsobují našedlou barvu, a tak zabraňují nechtěnému probarvení. Ubrousky lze použít při praní nejrůznějších materiálů a při různých pracích programech. Fine Bělící ubrousky zajistí aby Vaše prádlo dosáhlo požadovanou bělost i při nízké teplotě vody. Posbírá částice působící šedou barvu, čímž zabraňuje probarvení. Používejte k praní různých materiálů, při různých pracích programech. Návod k použití: před praním vložte ubrousky do bubnu pračky mezi oděvy. Spusťte vybranou funkci pračky a po skončení odstraňte ubrousky. Je vhodné pro ruční praní, tak praní v pračce.
49.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter