Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Licenční zbožíkeyboard_arrow_right
Mickey Mouse a Minniekeyboard_arrow_right

Mickey Mouse a Minnie

Nejprodávanější
1
Postavička Mickey 43 cm
Plyšový MICKEY MOUSE - roztomilá postavička Walt Disney. Mickey Mouse je roztomilá komiksová postavička, kterou zná snad každý. Plyšák je velmi kvalitně ušitý a téměř půl metru vysoký.Touto hračkou potěšíte příznivce myšáka Mickeyho v každém věku! Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií. Pořiďte svým dětem tohohle krásného plyšáka a uvidíte, jakou radost bude Vaše dítko mít. Velikost hračky je 43 cm. Hračka je vhodná pro děti od narození.
591.00 Kč 564.00 Kč
2
Postavička Minnie 43 cm
Plyšová MINNIE - roztomilá postavička Walt Disney. Minnie Mouse je původně animovaná postava ze světa Mickeyho Mouse, jejímž autorem je Walt Disney. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií. Pořiďte svým dětem tohohle krásného plyšáka a uvidíte, jakou radost bude Vaše dítko mít. Velikost hračky je 43 cm. Hračka je vhodná pro děti od narození. Cena je uvedena za 1ks hračky.
591.00 Kč 564.00 Kč
3
DINO Hra Minnie a Daisy
Dětská společenská desková hra se známými postavičkami Daisy a Minnie od Disney.Vydejte se s Minnie a Daisy na nákupy do módního salonu kravičky Clarabelle. Ktrerá z vás by odolala novým šatům, botám, klobouku a kabelce? Vítezí hráčka, která nejrychleji získá kompletní sadu módních doplňků. Při hře si procvičíte jednoduché počítání a kombinační schopnosti. Rozměry dětské hračky (š v): 47,5 x 32mm Obsah balení: 1 herní plán, 20 žetonů, 5 figurek, 1 hrací kostka, 1 návod Počet hráčů: 2 - 5 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 5 let
302.00 Kč 289.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter