Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Licenční zbožíkeyboard_arrow_right
Mickey Mouse a Minniekeyboard_arrow_right

Mickey Mouse a Minnie

Nejprodávanější
1
Postavička Mickey 43 cm
Plyšový MICKEY MOUSE - roztomilá postavička Walt Disney. Mickey Mouse je roztomilá komiksová postavička, kterou zná snad každý. Plyšák je velmi kvalitně ušitý a téměř půl metru vysoký.Touto hračkou potěšíte příznivce myšáka Mickeyho v každém věku! Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií. Pořiďte svým dětem tohohle krásného plyšáka a uvidíte, jakou radost bude Vaše dítko mít. Velikost hračky je 43 cm. Hračka je vhodná pro děti od narození.
712.00 Kč
2
Postavička Minnie 43 cm
Plyšová MINNIE - roztomilá postavička Walt Disney. Minnie Mouse je původně animovaná postava ze světa Mickeyho Mouse, jejímž autorem je Walt Disney. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií. Pořiďte svým dětem tohohle krásného plyšáka a uvidíte, jakou radost bude Vaše dítko mít. Velikost hračky je 43 cm. Hračka je vhodná pro děti od narození. Cena je uvedena za 1ks hračky.
712.00 Kč
3
DINO Puzzle 25 dílků Minnie a mazlíčci
Dětské DINO Puzzle MINNIE & MAZLÍČCI 311282 Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. 25 dílků deskové puzzle Rozměry obrázku: 310 x 230 mm Rozměry balení: 360 x 280 x 4 mm Hračka je vhodná pro děti od 3 - 5let.
150.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter