Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Hračky pro holky a pro klukykeyboard_arrow_right
Maňásci a loutkykeyboard_arrow_right

Maňásci a loutky

Nejprodávanější
1
Fanynka maňásek plyšový 25 cm Kouzelná školka
Dětský plyšový maňásek Fanynka z Kouzelné školky. Krásná dětská plyšová postavička Fanynky v podobě maňáska. Všechny děti určitě znají Fanynku z oblíbeného dětského pořadu Kouzelná školka. Zahrajte si s dětmi maňáskové divadlo s tímto krásným maňáskem Fanynkou! Velikost plyšového maňáska Fanynky je 25 cm. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku!
227.00 Kč 216.00 Kč
2
Krtek (krteček) prstový maňásek 8 cm
Prstový maňásek textilní s hlavičkou. Krteček je krásná pohádková postavička, kterou všichni známe ať už z pohádek nebo z knížek. Krteček od ilustrátora Zdeňka Milera jistě potěší každé dítě. Maňásek je nejen skvělá pomůcka pro divadelní představení, ale i úžasná dekorace pro dětský pokoj. Krteček je spodní části je vycpaný jemnými fazokami, které jsou velmi příjemné na pohmat a rozvíjejí hmatové schopnosti dítěte. Hračka je vyrobena z hebkého mikroveluru. Rozměry Krtečka jsou: - šířka: 10,5 cm - výška: 8 cm Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 ks hračky.
154.00 Kč 147.00 Kč
3
Kornout Kočička bílá 3v1
Velký maňásek v kornoutu Kočička, textilní, ovládaný dřevěnou tyčinkou pro hraní maňáskového divadla udělá radost všem dětem. Můžou si zahrát svou oblíbenou pohádku O Pejskovi a kočičce. Kornoutový textilní maňásek ovládaný dřevěnou tyčinkou je výrobek předního českého výrobce hraček. Splňuje všechny zákonem předepsané normy a byl certifikován atestem státní zkušebny. Šířka: 10 cm Výška: 53 cm Délka: 10 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
331.00 Kč 316.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter