Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Hračky pro holky a pro klukykeyboard_arrow_right
Maňásci a loutkykeyboard_arrow_right

Maňásci a loutky

Nejprodávanější
1
Princezna Regina 2 barvy
Maňásek je nejen skvělá pomůcka pro divadelní představení, ale i úžasná dekorace pro dětský pokoj. Pořiďte svému dítěti tuto krásnou princeznu Reginu - určitě si užije mnoho zábavy. Vybrat si můžete ze dvou barev šatů: růžové nebo světle modré Rozměry: - šířka: 18,5 cm - výška: 30 cm Hračka vhodná pro děti od 3 let.
493.00 Kč
2
Krtek (krteček) s čepicí maňásek
Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček. V současné době existuje přibližně padesát dílů o malém Krtečkovi. Zajímavostí je, že seriál s Krtečkem není mluvený (s výjimkou 1. dílu - Jak krtek ke kalhotkám přišel), Krtek a jeho malí kamarádi pouze vydávají zvuky citoslovce. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Ktečkem nakreslil již v roce 1956. Plyšový maňásek mírně vycpaný, se sundavací žluto-červenou čepicí, výška 30cm. Šířka: 32 cm Výška: 28 cm Délka: 16 cm Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 ks hračky.
753.00 Kč
3
Kornout Kočička bílá 3v1
Velký maňásek v kornoutu Kočička, textilní, ovládaný dřevěnou tyčinkou pro hraní maňáskového divadla udělá radost všem dětem. Můžou si zahrát svou oblíbenou pohádku O Pejskovi a kočičce. Kornoutový textilní maňásek ovládaný dřevěnou tyčinkou je výrobek předního českého výrobce hraček. Splňuje všechny zákonem předepsané normy a byl certifikován atestem státní zkušebny. Šířka: 10 cm Výška: 53 cm Délka: 10 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
464.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter