Domůkeyboard_arrow_right
Sportkeyboard_arrow_right
Sportováníkeyboard_arrow_right
Koloběžkykeyboard_arrow_right

Koloběžky

Nejprodávanější
1
Duše náhradní 12" pro kola a koloběžky
Duše do pneumatiky 12" s motocyklovým ventilkem. Přesný rozměr je 12" x 1,75" Tento typ duše je vhodný pro dětská kola a koloběžky. Cena je uvedena za 1 kus.
49.00 Kč
2
Náhradní duše 14" na kola a koloběžky
Duše pro kola 14" - do pneumatiky 14" s motocyklovým ventilkem. Přesný rozměr je 14" x 1,75" . Vhodná pro koloběžky a dětská kola Cena je uvedena za 1 kus.
57.00 Kč
3
MERKUR Koloběžka dětská malá JÁJA červená KOV český výrobek
MERKUR 004038 - Koloběžka Jája malá kovová - vyrobeno v česku. Tato kolobka pro děti je osazena plastovými koly červené barvy. Řídítka se dají mírně výškově upravit. Koloběžka nemá brzdu (bez brzdy). Koloběžka je dopravní prostředek, který je poháněn odrážením se jednou nohou od země, zatímco druhá noha stojí na plošině nízko nad zemí, která spojuje zadní kolo s řidítky a předním kolem. Koloběžka se ovládá pomocí řidítek podobně jako jízdní kolo. Koloběžky bývají vybavené i brzdami, a to buď nožní, která třením brzdí přímo zadní kolo, nebo klasickými brzdícími třením o ráfek. Některé koloběžky jsou vybaveny kotoučovými brzdami. Koloběžka má v Česku dlouholetou tradici a je zde také velmi oblibená nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými. Pomocí dětské koloběžky si děti procvičují nejen svalstvo, ale také rozvíjí smysl pro rovnováhu. Rozměry dětské hračky (š v): 75 x 62cm Výška řídítka nad stupínkem: 50cm Śířka plochy pro chodidlo: 30cm Průměr kolečka: 15cm Nosnost: 20kg Váha: 3kg Materiál: kov, plast Dostupné barvy: červená Hračka je vhodná pro děti ve věku od 3 do 4 let
1160.00 Kč 1107.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter