Domůkeyboard_arrow_right
Dětikeyboard_arrow_right
Kojenecké potřebykeyboard_arrow_right

Kojenecké potřeby

Nejprodávanější
1
BabyOno Antikoliková lahev se širokým hrdlem BabyOno - růžová
Antikoliková lahvička se širokým hrdlem BabyOno. Vhodná pro děti už od narození. Účinný antikolikový ventilový systém zajišťuje optimální odvod vzduchu během kojení a umožňuje miminku zcela plynulé sání bez polykání vzduchu. Ergonomický tvar láhve umožňuje snadné uchycení a manipulaci. Láhve jsou vhodné pro každodenní použití. Bez BPA. Obsah: 120 ml.
122.00 Kč 116.00 Kč
2
Digitální teploměr s měkkou koncovkou Canpol Babies - různé barvy koncovek
Digitální teploměr s měkkou koncovkou Canpol Babies - různé barvy. Digitální teploměr s LCD displejem je ideální pro velmi rychlé a přesné měření, umožňuje pohodlně a bezpečně měřit teplotu. Dodatečně je vybaven funkcemi: pamětí posledního měření a zvukovou signalizaci při ukončení měření. Teploměr je určený na měření tělesné teploty. Praktické pouzdro součástí balení zdarma. 1. jakost.
266.00 Kč 254.00 Kč
3
Odsávačka nosních hlenů na vysavač - KATAREK PLUS complete
Odsávačka nosních hlenů KATAREK complete na vysavač. Rýma představuje pro kojence velice nepříjemné onemocnění. Malé dítě není schopné dýchat ústy, ucpaný nosík znemožňuje kojení a ruší klidný spánek. V nose nahromaděné hleny navíc představují živnou půdu pro množení bakterií, které mohou způsobit závažnější onemocnění jako je například zánět středního ucha. Proto je nezbytné pravidelné a důkladné odsávání, které těmto potížím pomáhá předcházet. Kojenecká odsávačka hlenů KATAREK+ complete na vysavač. Je možné ji použít i s výkonnějším vysavačem do 1800W oproti původních 1500W. Využívá kontinuální sací sílu vysavače, kterou svým tvarem utlumí na potřebnou míru. Odsává velice účinně i takzvanou „zadní rýmu“ z nosních dutin a nosohltanu. Oproti ústním odsávačkám se podstatně snižuje riziko vzájemné infekce mezi rodičem a dítětem. Obsah balení: 2 odsávací díly, čisticí kartač, trubice, 5 ampulek s fyziologickým roztokem soli, pouzdro. Je certifikovaná jako zdravotnická pomůcka s označením CE 0123, testována institutem TÜV. Je rozebíratelná a proto velice snadno čistitelná. Použití je velice jednoduché, rychlé a bez námahy. Věk: 0+.
645.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter