Domůkeyboard_arrow_right
Zvířatakeyboard_arrow_right
Ostatní chovatelské potřebykeyboard_arrow_right
Kamery pro zvířatakeyboard_arrow_right

Kamery pro zvířata

Nejprodávanější
1
Kamera pro psy a kočky Eyenimal Pet Cam
S digitální kamerou v kapesním provedení s rozlišením 680 x 480 pixelů kdykoliv zjistíte, co váš domácí mazlíček celý den bez dozoru vyvádí. Využijte kameru a pořizujte až 2,5 h dlouhé záznamy se zvukem! Voděodolná kamera disponuje 4 GB pamětí pro vaše záznamy. Manipulace je velmi jednoduchá!   Obraz, paměť, zvuk - v jediném šperku na obojku! Miniaturní kamera (60 x 45 x 15 mm) váží pouhých 32 g a vypadá jako šperk na obojku vašeho čtyřnohého kamaráda a přitom zaznamená a uchová jeho zážitky. Přímo z perspektivy chlupáče a se zvukovým doprovodem shlédnete bezpočet denních dobrodružství zvířecích hrdinů. Nezapomenutelná dobrodružství také jednoduše převedete pomocí USB kabelu do vašeho PC. S 4 GB kapacitou paměti se neobávejte, že o některá dobrodružství přijdete. Místa je dost!  Dlouho vás zajímá, jaké skuliny váš mazlíček využívá, kam se chodí "přikrmovat", nebo kterého psa ze sousedství se obává? S kamerou na obojku mazlíčka jednoduše získáte o všem přehled. A to rovnou jeho očima! 29 snímků za vteřinu nasytí vaši zvídavost. Máte-li nějaké obavy, neváhejte si pomocí kamery s integrovaným mikrofonem obstarat přehled, zda jsou cesty vašeho hrdiny bezpečné. Kamera je vybavena do mírného deště. Kamera získala prestižní hlavní cenu za nejlepší exponát veletrhu Global Pet Expo 2011 v Orlandu na Floridě a USA.  
2436.00 Kč 2326.00 Kč
2
Kamera pro psy Eyenimal Dog CAM
Jedinečná digitální kamera s oboustrannou perspektivou pro záznam aktivit a dobrodružství vašeho psa rozšiřuje video o zvukový záznam! Podívejte se na svět očima vašeho chlupáče nebo se staňte režisérem záznamu vy! Vynikající technologie pro záznam v pohybu, 4 GB paměti a 2,5 h záznamu.  Rozlišení pro záznam činí 736 x 480 pixelů.  Podívejte se na svět psíma očima. Těma veselýma! Veselé dobrodružství, pokroky ve výcviku, nebo jen volnočasová zábava vašeho chlupáče? Co váš pes nejraději dělá, když ho nikdo nehlídá? Nasyťte svou zvědavost pomocí miniaturní videokamery na obojku psa nebo sami pořizujte záznamy. Díky integrovanému mikrofonu a audio-rekordéru můžete snadno zjistit i to, zda váš pes o samotě doma štěká! Praktický i zábavný je tenhle videoprůvodce na vašich cestách soužití se psem. Díky jednoduchému funkčnímu klipsu navíc kameru připněte klidně na vaši kšiltovku (součástí balení) a pořizujte záznam s volnýma rukama. Třeba při hře nebo výcviku! Kamera disponuje ochranou do deště a odolností v širokém teplotním rozpětí -10°C až +50°C.   Technické údaje: Paměť:integrovaná paměť flash 4 GB Zvukový záznam:hlasový rekordér s integrovaným mikrofonem Rozlišení videozáznamu:736 x 480 pixelů Záznamová rychlost:24 snímků za sekundu Videoformát:AVI Zaostření:od 80 cm Přenos do PC a nabíjení baterie:přes kabel USB (USB 2.0, vysokorychlostní) Kompatibilní:Microsoft Windows 2000, XP, Windows 7, Vista, Mac OS 10.x Voděodolnost:proti stříkající vodě (ne proti ponoření); s mikrofonem není voděodolné! Výdrž baterie:cca 2 hodiny 30 minut Upevnění k obojku:klips Pracovní teplota:-10°C až +50°C Rozměry:délka 84 mm, průměr 26 mm Hmotnost:63 g  
2334.00 Kč 2228.00 Kč
3
Pawbo Smart dávkovač a kamera
Zažijte revoluci ve vztahu s vaším domácím mazlíčkem. Už nemusíte v práci či na cestách celou dobu přemýšlet, co doma dělá váš pes nebo kočka. Nyní si to můžete jednoduše zkontrolovat prostřednictvím kamery PAWBO a mobilní aplikace, kterou máte stále s sebou.   Co je PAWBO PAWBO je nový produkt od společnosti Acer. Jedná se o interaktivní domácí kameru Pawbo, která vám umožní komunikovat se svým chlupatým miláčkem, pokud těžce snáší vaši nepřítomnost. Můžete se mu přimlouvat, nebo se s ním hrát prostřednictvím ručně nebo automaticky řízeného laserového ukazatele Mějte svého mazlíčka pod kontrolou Musíte jít z domu ale bojíte se, co to vaše zvíře zase vyvede? S novým PAWBO ho máte stále pod kontrolou a jednoduše ho od dělání neplechy můžete rozptýlit. Přístroj je vybaven 140 ֯ širokoúhlým objektivem s HD živým obrazem a 4x digitálním zoomem. Prostřednictvím PAWBA se můžete zvířátku přimlouvat či dokonce se s ním hrát pomocí laseru. Za poslušné chování ho odměníte pamlskem. Toto vše zvládnete přes aplikaci ve vašem mobilním telefonu ať jste kdekoli na světě. PAWBO je interaktivní kamera se kterou zachytíte všechny krásné momenty vašeho zvířátka i když nejste doma. Povedené záběry můžete jednoduše sdílet s přáteli na sociálních sítích. Aplikace umožňuje až osmi různým uživatelům komunikovat se zvířetem ve stejnou dobu.
6226.00 Kč 5943.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter