Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Venkovní hračky a hrykeyboard_arrow_right
Zahradnické potřebykeyboard_arrow_right

Zahradnické potřeby

Nejprodávanější
1
Kolečko dětské (kolečka) na písek 80cm plechová kov 3 barvy
Klasické kvalitní zahradní kolečko z kovu pro děti, ve třech barevných variantách korby, dle aktuální skladové dostupnosti, pro všechny malé pracanty a zahradníky. Možno též použít na písek. Kolečko (v jiných nářečích též kolečka, kolec, kolca, kotouč, kortouč, radvánec, kolmaha, táčky, nebo točky), je jednoduché mechanické zařízení resp. ruční stroj sloužící pro manuální přepravu materiálů, jednokolové vozidlo. Jedná se o kombinaci dvou jednoduchých strojů (páky a kola), jenž slouží pro přepravu zejména sypkých materiálů. Dětská kolečka jsou nepostradatelnou součástí vybavení každého malého zahradníka, či pomocníka na vaší zahradě. Bude mu pomocníkem při převážení písku, květin nebo zeleniny. Rozměry korby (d š v): 42 x 28 x 10cm Celkové rozměry (d š v): 80 x 40 x 30cm Výška madel od země: 20cm Materiál: korba + konstrukce - kov / kolečko + potah držadel - plast Barevné varianty: zeleno-žlutá, červeno-žlutá, modro-žlutá Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
855.00 Kč
2
Rýč kov/dřevo velký 75 cm na písek 3 barvy
Dřevěný dětský zahradní rýček ze dřeva, s kovovou násadkou z kovu, ve třech barevných kombinacích, pro všechny malé zahradníky a pomocníky na zahrádce. Firma Merkur vyrábí kvalitní dětské kovové nářadí. Násadky jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého voskovaného dřeva. Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek. Rozměry dětské hračky (d š): 75 x 11cm Materiál: dřevo, kov Barevné varianty: trávově zelená, červená, modrá Hračka není vhodná pro děti do 3 let Cena je uveden za 1 kus
111.00 Kč
3
WADER Konvička dětská 22cm velká plastová 2 barvy
Velká zahradní konev z plastu pro děti, v pěti barevných variantách, s růžicí v odlišné barvě. Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Rozměry dětské hračky (š v h): 22 x 21 x 13cm Materiál: plast Barevné varianty: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená Hračka vhodná pro děti od 1 roku.
109.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter