Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Hračky pro holkykeyboard_arrow_right
Ostatní hračky a doplňkykeyboard_arrow_right

Ostatní hračky a doplňky

Nejprodávanější
1
Pejsek Ťapka interaktivní Jack Russel pes reaguje na 6 povelů
Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií. Plyšový pejsek Jack Russel interaktivní dětská hračka Jsem pejsek jménem Ťapka, šampión v plnění příkazů. Řekni Ťapkovi jeden ze šesti povelů a pejsek ho hravě splní. Sedni. Lehni. Ťapko popros. Štěkej. Volno. Ťapko ke mně. ...to vše jsou povely, na které Ťapka reaguje. Napájení na 4 x "AA" baterie (nejsou součástí) Výška pejska: 21 cm Délka pejska: 25 cm Češký popis na obalu. Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
895.00 Kč 854.00 Kč
2
Pejsek hnědý Na baterie Na ovládání Štěká a chodí
Roztomilý plyšový psík s obojkem z plyše, s kabelem na ovládání, který umí chodit i štěkat. Zvuková hračka - se zvukem. Pes na kabel, který se ovládá ovladačem na kabel - stisknete-li levé tlačítko, pejsek půjde dozadu, stisknete-li pravé tlačítko, pejsek půjde dopředu. Stisknete-li prostřední tlačítko, pejsek bude štěkat. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem pro všechny děti. Rozměry dětské hračky (d v): 23 x 18cm Materiál: plyš, plast Baterie: 4x AA (pejsek) + 2x AA (ovladač) Hračka je vhodná pro děti od 3 let
524.00 Kč 500.00 Kč
3
KOVAP Sluníčko plechové červené hračka beruška na klíček Kov 0550
Kovap Sluníčko červené "Chytrá beruška" Díky unikátní konstrukci tykadel nikdy nespadne z okraje stolu. Pohání ji pérový mechanismus natahovaný klíčkem. Mechanismus má ze spodní strany odkryté pohonné ústrojí. CE certifikát Český výrobek Rozměry balení (š v h): 11,3 x 7,7 x 5cm Rozměry hračky (d): 11cm Materiál: kov Obsah balení: beruška, klíček Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
292.00 Kč 279.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter