Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Hračky pro holkykeyboard_arrow_right
Doktorky a uklízečkykeyboard_arrow_right

Doktorky a uklízečky

Nejprodávanější
1
KRTEK Koště 70cm Krteček dětské kovové pracovní nářadí
Dřevěné dětské pracovní nářadí, pro všechny děti - malé zahradníky, kteří chtějí pomáhat svým rodičům s pracemi na zahrádce. Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů. Dětské koště o délce 70 cm čeká na děti od 3 let, které by ji využily na velkém pískovišti nebo při pomáhání dospělákům na zahradě. Zelená kovová násada s dřevěnou rukojetí potištěná motivem pohádkového Krtečka je zpracovaná kvalitně. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Hračka je nevhodná pro děti do 3 let.
129.00 Kč 124.00 Kč
2
Koště s násadou 80cm dětský plastový smeták 2 barvy
Dětský dřevěný smeták z plastu ve dvou barevných kombinacích uvítá každá malá uklízečka. Barevný smetáček je hračka, která zaručeně udělá radost každé malé hospodyňce. Úklid s maminkou bude zábavou. Uklízet domácnost je práce, která nikdy nekončí. Vezměte si malého pomocníka a naučte ho pomáhat Vám od malička. Rozměry dětské hračky (d): 80cm Materiál: dřevo, plast Násadka je vyrobena ze dřeva Barevné varianty: viz. obrázek Hračka je vhodná pro děti od 3 let
75.00 Kč 71.00 Kč
3
WADER Vozík lékaře 10775
Dětský plastový vozík pro malé doktorky a doktory Wader Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Wader Doktorský vozík je vybaven přístroji pro zjištění zdravotního stavu pacienta. Staň se zdravotníkem a všechny kolem sebe uzdrav. Lékařský vozík obsahuje spoustu doplňků pro hru na doktory např.:stetoskop, stříkačku, brýle, teploměr atd..... Vše si po hraní můžeš uklidit do svého vozíku a převézt si své nářadí, kam potřebuješ! Rozměry dětského doktorského vozíku(v d š):60 x 20 x 20 cm Hračka je vhodná pro děti od 2 let!
536.00 Kč 512.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter