Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Hračky pro klukykeyboard_arrow_right
Auta, motorky a doplňkykeyboard_arrow_right

Auta, motorky a doplňky

Nejprodávanější
1
Motorka kovová 9cm v krabičce zpětný nátah 4 barvy
Závodní plastový motocykl z kovu a plastu, s potiskem, ve čtyřech barevných variantách, pro všechny malé motorkáře a závodníky. Jezdí na zpětný nátah. Rozměry dětské hračky (d): 9cm Rozměry balení (š v h): 12 x 8 x 5,5cm Materiál: kov + plastové části Dostupné barvy: zelená, modrá, červená, bílá
88.00 Kč
2
BRUDER 02590 Auto Land Rover
Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky.Postupem času se začala soustředit na výrobu modelů zemědělských strojů z plastu. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná. BRUDER 2590 Land Rover -zatáčení předních kol pomocí prodlouženého volantu přes střechu -otevírací přední i zadní dveře, kapota -lze připojit Bruder 2028 přepravník na koně rozměry 280 x 138 x 153 mm Vhodné pro děti od 3 let!
712.00 Kč
3
BRUDER 02592 Auto Land Rover přepravní s koněm
Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky.Postupem času se začala soustředit na výrobu modelů zemědělských strojů z plastu. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná. BRUDER 2592 Land Rover+přepravník na koně -Land Rover má zatáčecí přední kola pomocí prodlouženého volantu -otevírací přední i zadní dveře, kapota motoru Rozměry 615 x 140 x 185 mm Vhodné pro děti do 3 let!
1218.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter