Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Hračky pro klukykeyboard_arrow_right
Figurkykeyboard_arrow_right

Figurky

Nejprodávanější
1
Rytíř dračí 10cm plastový set s koněm 15cm a doplňky 4 druhy v sáčku
Parádní detailně provedená figurka dračího rytíře v brnění a koně, v balení se dvěma zdobenými štíty a dvěmi dobovými zbraněmi v sáčku, ve čtyřech variantách provedení. Rytíř byl středověký válečník šlechtického původu, který bojoval převážně na koni. Oblékal se do těžké kovové zbroje, jež se skládala z brnění, přilby a štítu.Jeho hlavními zbraněmi byl meč a dlouhé kopí, mimo to se často používaly zbraně jako sekera, kladivo či palcát. Rozměry balení (š v h): 17 x 22 x 4cm Velikost koně cca: 15cm Veklikost postavičky cca: 10cm Materiál: plast Obsah balení: figurka rytíř, koník, 4x doplněk (štít 2x + zbraň 2x) Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let
105.00 Kč 100.00 Kč
2
BRUDER 60020 Stavební dělník figurka
Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky.Postupem času se začala soustředit na výrobu modelů zemědělských strojů z plastu. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná. Figurka B-wordl stavební dělník 60020 skvěle doplňuje řadu stavebních strojů značky Bruder a jistě nadchne každého malého stavitele. Výška figurky je 10,7 cm. *součástí balení je figurka dělníka se sbíječknou a ručním nářadím *funkce figurky - pohyblivé kloubové končetiny, pohyblivá hlava, ruce uzpůsobené k uchycení předmětů, volatu vozidel *složené ze 4 komponentních dílů *řada Bworld se skládá z ženy a muže, postavy se liší barvou vlasů, oblečení a obuvi *díly jsou z barevného plastu, tisk je pouze v několika bodech na hlavě a těle - barva se tedy neodírá postavy působí velmi realistickým dojmem Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
228.00 Kč 218.00 Kč
3
BRUDER 60030 Lesní dělník figurka
Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky.Postupem času se začala soustředit na výrobu modelů zemědělských strojů z plastu. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná. Lesní dělník určitě potěší každého malého dřevorubce. Figurka B-word lesní dělník 60030 skvěle doplňuje řadu lesnických strojů BRUDER. Výška figurky je 10,7 cm. *součástí balení je figurka dělníka s přilbou, motorovou pilou a kanistrem *funkce figurky - pohyblivé kloubové končetiny, pohyblivá hlava, ruce uzpůsobené k uchycení předmětů, volatu vozidel *složené ze 4 komponentních dílů řada Bworld se skládá z ženy a muže, postavy se liší barvou vlasů, oblečení a obuvi *díly jsou z barevného plastu, tisk je pouze v několika bodech na hlavě a těle - barva se tedy neodírá postavy působí velmi realistickým dojmem Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
228.00 Kč 218.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter