Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Dětská vozítka a hopsadlakeyboard_arrow_right
Elektrická vozítkakeyboard_arrow_right

Elektrická vozítka

Nejprodávanější
1
PEG PÉREGO Traktor JOHN DEERE GROUND FORCE 12 V ELEKTRICKÉ VOZÍTKO
Jednomístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg-Pérego. Elektrický traktor s vlekem je určen dětem od 3 do 8 let. Dostatečný výkon motorů (2x 165W) a baterie postačuje na dobu jízdy minimálně 40 minut a rychlost 3.5 km/h a 7,3 km/h vpřed a 3.5 km/h vzad. John Deere Ground Force zvládne hrbolaté, zpevněné i nezpevněné povrchy, nerovný terén s max. stoupáním 10%. Dětské autíčko má nastavitelné sedadlo, má ve výbavě FM rádio. Rychlosti vpřed a vzad se ovládají řadící pákou, akcelerátora brzda jsou v jednom pedálu – po sešlápnutí akcelerátoru autíčko jede, po uvolnění zabrzdí. Dětská elektrická vozítka Peg-Pérego jsou dodávána včetně nabíječky a baterie. rozměry (d x v x š): 158 x 64,5 x 62,5 cm Veškerá dětská vozítka Peg Pérego se dodávají v nesmontovaném stavu. Elektrická vozítka 6V: jsou určena pro menší děti, pro jízdu po pevném a rovném povrchu. Elektrická vozítka 12V: jsou určena pro větší děti, pro jízdu po hrbolatém nerovném terénu sestoupáním max. 10%-17%. Elektrická vozítka 24V: jsou určena pro větší děti, pro jízdu po hrbolatém nerovném terénu se stoupáním max. 17%.
9870.00 Kč
2
PEG PÉREGO JOHN DEERE GATOR HPX 12 V 2 motory ELEKTRICKÉ VOZÍTKO pro děti
J.D.GATOR HPX od značky Peg Pérego. Dvoumístné dětské vozidlo vybavené baterií a nabíječkou 12 V. Vhodné pro provoz i mimo zpevněné cesty, travnaté povrchy apod. Ovládá se sešlápnutím pedálu plynu a uvolněním brzdí. Řadící pákou se volí 2 rychlosti vpřed a jedna vzad. Funkční tlačítko klaksonu na volantu (9V baterie k tomuto účelu není součástí dodávky). Sklápěcí nákladní korba o nosnosti 10 kg ručně ovládaná. Nastavitelná sedadla, pohon obou zadních kol. rozměry (d x v x š): 130 x 73 x 89 cm Maximální nosnost: 60 kg Určeno pro věkové skupiny: 6 - 8 let Maximální rychlost: 3.2 km/h Veškerá dětská vozítka Peg Pérego se dodávají v nesmontovaném stavu. Elektrická vozítka 6V: jsou určena pro menší děti, pro jízdu po pevném a rovném povrchu. Elektrická vozítka 12V: jsou určena pro větší děti, pro jízdu po hrbolatém nerovném terénu sestoupáním max. 10%-17%. Elektrická vozítka 24V: jsou určena pro větší děti, pro jízdu po hrbolatém nerovném terénu se stoupáním max. 17%.
13245.00 Kč
3
PEG PÉREGO Traktor John Deer Ground Loader 12V 2 motory ELEKTRICKÁ VOZÍTKA
IGOR0068 JOHN DEER GROUND LOADER 12V 2 motory Peg Perego Elektrická vozítka 6V: jsou určena pro menší děti, pro jízdu po pevném a rovném povrchu. Elektrická vozítka 12V: jsou určena pro větší děti, pro jízdu po hrbolatém nerovném terénu sestoupáním max. 10%-17%. Elektrická vozítka 24V: jsou určena pro pro větší děti, pro jízdu po hrbolatém nerovném terénu se stoupáním max. 17%. Bagr s elektrickým pohonem. Bagr má pohyblivou lžíci, kterou lze ovládat z kabiny řidiče a hladký zdvih pedálu dělá jízdu pohodlnější. Vlastnosti: Věk / Max. hmotnost dítěte: 3-8 let / 40kg Počet rychlostí: 2 + R Motor / pohon kola: 140W 2/2 Max. + R Rychlost: 3,5 až 7,5 km / h + 3,5 km / h vzad Baterie 12V 8A / h Maximální časové zatížení: 40 min Doba nabíjení baterie 12 -14 hodin Vhodné pro děti od 3 - 8 let! Cena je uvedena za 1 kus.
9826.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter