Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Dětské sportykeyboard_arrow_right
Kroketkeyboard_arrow_right

Kroket

Nejprodávanější
1
Sada na kroket pro 4 hráče v krabici dřevo palice 75cm
Kroketový dřevěný set ze dřeva pro 4 hráče v papírové krabici. Jedná se o velmi kvalitní opracování. Kroket je ideální hra na výlet s rodinou. Účelem hry je dostat míček pomocí paličky skrz všechny branky. Vyhrává ten, kdo má nejméně šťouchů. Vše si pohodlně odnesete díky přiložené tašce. Délka Palic: 75cm Průměr x délka spodního válce palice: 5 x 15cm Průměr koule: 7,5cm Obsah balení: 4 palice, 4 odolné plastové koule, 10ks branek, 2 dřevěné kolíky
531.00 Kč 507.00 Kč
2
WOODY Kroket zahradní hra
WOODY Kroket zahradní hra S dřevěným kvalitním kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a díky tašce i na cestách. Cílem hry je dostat míček skrz všechny branky. Vše je zabalené v praktické síťované tašce. Vhodné pro děti od 5 let. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Zahradní kroket je ideální hra na výlet s rodinou. Účelem hry je dostat míček pomocí paličky skrz všechny branky. Vyhrává ten, kdo má nejméně šťouchů. Vše si pohodlně odnesete díky přiložené tašce Rozměry: délka palice: 79cm, průměr míčku: 7,5cm V balení naleznete 10 branek Vhodné pro děti od 5 let Cena je uvedena za 1 balení hry..
340.00 Kč 325.00 Kč
3
Hra kroket sada pro 6 hráčů
Kroket - sada pro 6 hráčů v papírové krabici - palice, koule, branky. Délka palic je 80cm, průměr spodního válce palice je 5,5cm, průměr koule je 7cm. Kvalitní opracování, lakovaný povrch holí. Vyrobeno v Itálii.
1595.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter