Domůkeyboard_arrow_right
Hračkykeyboard_arrow_right
Hračky pro holky a pro klukykeyboard_arrow_right
Stavebnice a modelykeyboard_arrow_right
Cihlové stavebnicekeyboard_arrow_right

Cihlové stavebnice

Nejprodávanější
1
TEIFOC Domek Daniel 51 *Stavebnice cihly s maltou*
SMĚR kreativní skládací stavebnice z pálených cihliček 113 dílků DOMEK DANIEL 51 zdění pro malé zedníky a stavitele Teifoc - dětská tvořívá stavebnice ze skutečných cihel, se kterou si můžete vyzkoušet stavěni v reálu. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, postav hrad, rozmoč, osuš..... a můžeš stavět znovu! Cihličky (základní tvar: 3 x 1 x 1cm) jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných cihel, pojivo (maltu) tvoří směs jemného písku s kukuřičným extraktem). Stavebnice lze mezi sebou různě kombinovat a tím vytvářet další naprosto originální a jedinečné stavby. Vytvořenou stavbu můžete pak libovolně vyzdobit, nebo pomalovat - dle vlastní fantazie a kreativity. Vaše děti budou stavebnici milovat - postavte si celé městečko! Stavbu lze znovu rozebrat - stačí ponořit do vody na 5-6 hodin jemně osušit a znovu stavět. Rozměr modelu dle plánku: 18 x 9 x 14cm Obsah balení: 1 plánek, 113 ks dílků, pojivo, zednická lžíce, miska, podložka. Vaše děti budou stavebnici milovat - postavte si celé městečko! Hračka je vhodná pro děti od 6 let!
1017.00 Kč
2
TEIFOC Domek Pigs 1020 *Stavebnice cihly s maltou*
SMĚR kreativní skládací stavebnice z pálených cihliček DOMEK PIGS 1020 zdění pro malé zedníky a stavitele Teifoc - dětská tvořívá stavebnice ze skutečných cihel, se kterou si můžete vyzkoušet stavění v reálu. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, postav hrad, rozmoč, osuš a můžeš stavět znovu! Cihličky (základní tvar: 3 x 1 x 1cm) jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných cihel, pojivo (maltu) tvoří směs jemného písku s kukuřičným extraktem). Stavebnice lze mezi sebou různě kombinovat a tím vytvářet další naprosto originální a jedinečné stavby. Vytvořenou stavbu můžete pak libovolně vyzdobit, nebo pomalovat - dle vlastní fantazie a kreativity. Stavbu lze znovu rozebrat - stačí ponořit do vody na 5-6 hodin, jemně osušit a znovu stavět. Vaše děti budou stavebnici milovat - postavte si celé městečko! Hračka je vhodná pro děti od 6 let!
260.00 Kč
3
TEIFOC Malta 1kg 902
SMĚR TEIFOC Malta 1 Kg ke stavění 902 z pálených cihliček pro malé zedníky a stavitele Teifoc - dětská tvořívá stavebnice ze skutečných cihel, se kterou si můžete vyzkoušet stavění v reálu. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, postav hrad, rozmoč, osuš a můžeš stavět znovu! Malta je vyrobena z kukuřičného škrobu, ve vodě rozpustná a zdravotně nezávadná. Pokud chcete maltu použít pro venkovní použití je potřeba do malty přidat trochu cementu. Po té již nelze svoji stavbu rozebrát k opakovanému stavění. V případě že chcete stavět ze samostatných cihliček je potřeba dokoupit cihličky (není součástí tohoto balení) Jak na to? (Návod) * pro přípravu malty musíš rozmíchat 3 lžičky prášku a 1 lžičku vody * míchej dokud není malta hladká * vezmi si cihličku a nanes na ní maltu * umísti ji na správné místo a přitlač * lopatkou odstraň přebývající maltu * dej pozor na to, aby byly zdi rovné a úhly správné *pro připevnění plastových a dřevěných doplňků můžeš použít maltu * pokud chceš postavit něco jiného, polož domeček na 4 – 5 hodin do vody, malta se rozpustí, cihličky očisti a usuš. Pak si s cihličkami můžeš hrát znovu a znovu Vaše děti budou stavebnici milovat - postavte si celé městečko! Hračka je vhodná pro děti od 6 let! Rozměry balení (š v h): 18 x 15 x 7,5 cm
285.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter