Domůkeyboard_arrow_right
Dětikeyboard_arrow_right
Potřeby pro miminka a maminkykeyboard_arrow_right
Chůvičky a monitory dechukeyboard_arrow_right

Chůvičky a monitory dechu

Nejprodávanější
1
Bayby Bezdratová digitální videochůvička 7020
Bezdrátová digitální videochůvička. Bezdrátová videochůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. Charakteristika: - bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz, - obousměrná komunikace, - barevný LCD displej 2,4", - automatické infračervené noční vidění, - mikrofon s vysokou citlivostí, - funkce VOX (zapnuto/vypnuto), - kamera nastavitelná pro různé úhly záběru, - nastavení hlasitosti, jasu, - kamera CMOS, - rodičovská jednotka s klipem na opasek a stojánkem, - výstraha pro nedostatečně nabité baterie, - výstraha nedostatečného dosahu, - 8 ukolébavek, - zobrazení teploty v okolí dítěte, - dosah až do 250 m. Balení obsahuje: - 1 rodičovská jednotka, - 1 dětská jednotka, - 2 nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 800 mAh pro rodičovskou a dětskou jednotku, - 1 adaptér do síťové zásuvky pro rodičovskou jednotku, - 1 adaptér do síťové zásuvky pro dětskou jednotku. 1. jakost.
2978.00 Kč 2842.00 Kč
2
Digitální bezdrátová chůvička Vtech s displejem a nočním světlem
Digitální bezdrátová chůvička Vtech s displejem a nočním světlem. Chůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. Spolehlivě ohlídá bezpečí děťátka a jeho komfort. Chůvička je vybavena funkcí nočního světla a uklidňujících ukolébavek. Přímo na displeji přijímače zkontrolujete teplotu v dětském pokoji a díky klipu můžete snadno připevnit přijímač k opasku nebo kalhotám a postarat se o vaše domácí aktivity. Přijímač má také funkci interkomu - když se dítě probudí, můžete s ním mluvit a ono vás uslyší z vysílače. Charakteristika: - technologie: Power DECT technologie Light - Digitální vysílání poskytuje nadprůměrnou bezpečnost a kvalitu zvuku, - indikátory intenzity zvuku. 5 úrovní hlasitosti (2 červené / 3 zelené LED diody), - ukolébavky 5 melodií, - zobrazení teploty v dětském pokoji s funkcí alarmu, - přijímač s klipem na opasek, - funkce interkomu. Prostřednictvím přijímače můžete mluvit s dítětem, které uslyší váš hlas z vysílače, - noční světlo. Indikátor LED pro vyhledání vysílače v temné místnosti, - sada nabíjecích baterií připojená k přijímači, - nastavení hlasitosti poslechu, - indikátor napájení indikuje, zda je vysílač v dětském pokoji zapnutý nebo vypnutý, - vibrační upozornění, - podsvícený LCD displej. Monochromatické ikony a alfanumerické znaky, - síťová zdroj umožňuje síťové napájení a nabíjení, - nabíjecí baterie NiMH 400 mAh, - varování vybité baterie, - varování o ztrátě signálu, - vvládání hlasitosti 5 úrovní + ztlumení, - dosah v budovách do 75m, - venkovní pokrytí až 460m, - doba provozu baterie (řídicí jednotka) - až 8 hodin (zvuk). 1. jakost.
1719.00 Kč 1641.00 Kč
3
VTECH VM5252 Moderní dětská video chůvička s displejem 5"
Digitální dětská chůvička. Luxusní dětská chůvička VTech VM5252 spolehlivě zobrazí dění z dětského pokojíčku na velké úhlopříčce. 5" barevný displej na rodičovské jednotce. Dětská jednotka nabízí kameru nastavitelným úhlem, takže vašemu zraku nic neunikne. Nahrává samozřejmě i v noci – automaticky se přepne do infračerveného nočního režimu. Dítěti můžete na dálku pustit některou z 5 ukolébavek nebo 4 přírodních zvuků. Jednotka obsahuje senzor, který měří teplotu v místnosti, a její mikrofon je vysoce citlivý (lze nastavit v 9 úrovních), takže pláč nebo volání rozhodně nepřeslechnete. Rodičovská jednotka, tedy ta, kterou máte u sebe, nabízí velký barevný displej s úhlopříčkou 5" a rozlišením 480×272 pixelů (WGVGA). Můžete na něm ovládat 2 × zoom u kamery na dětské jednotce (kamera u dítěte). Součástí kamery je i mikrofon – můžete hovořit s dítětem aniž byste byli v místnosti. Napájeni 950mAh Li-Pol akumulátor. Baterie signalizuje vybití. Pokud dokoupite další kamery, dají se s rodičovskou jednotkou spárovat až čtyři najednou. Vlastnosti: - automatický noční infračervený režim, - dětská jednotka s kamerou s nastavitelným úhlem, - měření teploty v místnosti, - 7 úrovní hlasitosti na rodičovské jednotce, - 9 úrovní nastavení citlivosti mikrofonu, - možnost přehrávání 5 ukolébavek nebo 4 přírodních zvuků, - obousměrná komunikace (můžete na dítě mluvit), - 5" barevný displej, - dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru, - 950mAh Li-Pol akumulátor (rodičovská jednotka) - možnost dokoupit a spárovat další kamery (celkem max 4). Záruka 3 roky. 1. jakost.
5317.00 Kč 5076.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter