Domůkeyboard_arrow_right
Dětikeyboard_arrow_right
Potřeby pro miminka a maminkykeyboard_arrow_right
Chůvičky a monitory dechukeyboard_arrow_right

Chůvičky a monitory dechu

Nejprodávanější
1
AVENT Dětská digitální chůvička SCD 501 - bílá
Dětská digitální chůvička Avent. Technologie DECT - zaručuje bezproblémový přenos bez rušení jiných přijímačů. ECO režim - při použití v bytě je snížen vysílací výkon a tím i spotřeba energie. Dosah do vzdálenosti 300 m. Nastavení hlasitosti. Tlumené noční světlo. LED diody světelně upozorňují na hluk i v případě, že je hlasitost ztlumena. Rodičovsá jednotka funguje i na baterie. Napájení: 220-240 V.
2139.00 Kč
2
Dětská digitální chůvička bez displeje, Vtech BM1000
Digitální dětská chůvička. Digitální bezdrátová dětská chůvička Vtech BM1000 je malá sada, která se skládá z vysílače a přijímače, které vám pomohou postarat se o vaše dítě. Můžete pracovat, odpočívat a vypořádat se s mnoha dalšími aktivitami a vysílač umístěný v dětském pokoji zaregistruje každý zvuk a okamžitě bezdrátově a v digitální kvalitě jej předá přijímači. Sada pracuje v bezdrátové technologii DECT - digitální přenos zvuku bez rušení, který zajišťuje přenos do vzdálenosti 50 m uvnitř budovy a až 300 m na otevřeném prostoru. Vždy můžete mít s sebou přijímač - toto malé zařízení má speciální sponu na opasek, má také pětiúrovňový indikátor hlasitosti (LED), který umožňuje přizpůsobení poslechového zážitku v závislosti na intenzitě zvuku v prostředí. Charakteristika: - DECT technologie – zajistí nulovou interferenci s okolními bezdrátovými přístroji. - Indikátory intenzity zvuku. 5 úrovní hlasitosti (2 červené / 3 zelené LED diody). - Možnost využití napájení rodičovské jednotky ze sítě nebo na baterie (součástí balení). - Nastavení hlasitosti poslechu. - Rozsah v budovách do 50 m, venkovní pokrytí do 300 m. Balení obsahuje: - 1 rodičovská jednotka, - 1 dětská jednotka, - 2 nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 800 mAh pro rodičovskou a dětskou jednotku, - 1 adaptér do síťové zásuvky pro rodičovskou jednotku, - 1 adaptér do síťové zásuvky pro dětskou jednotku. Záruka 3 roky. 1. jakost.
920.00 Kč
3
Bayby digitální bezdrátová videochůvička do auta
Digitální bezdrátová videochůvička do domu i do auta. Videochůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. Spolehlivě ohlídá bezpečí děťátka a jeho komfort. LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5") s držákem a s přísavkou perfektně se přichytí na čelní sklo a obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou. Charakteristika: - bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz, - jednosměrná komunikace, - LCD barevný displej 3,5", - nastavení hlasitosti, - snadné ovládání, - přísavky na sklo umožňující perfektní upevnění, - kamera poskytující široký úhel záběru, - dosah až do 250 m. Balení obsahuje: - 1 rodičovská jednotka s LCD displejem 3,5", - 1 dětská jednotka - bezdrátová kamera, - 2 zabudované nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pro rodičovskou a 900 mAh pro dětskou jednotku, - 1 nabíječka do automobilu, - 1 adaptér do síťové zásuvky, - 1 držák s přísavkou pro monitor, - 1 držák s přísavkou pro kameru. 1. jakost.
4285.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter