Domůkeyboard_arrow_right
Dětikeyboard_arrow_right
Potřeby pro miminka a maminkykeyboard_arrow_right
Chůvičky a monitory dechukeyboard_arrow_right

Chůvičky a monitory dechu

Nejprodávanější
1
Bayby Bezdratová digitální videochůvička 7020
Bezdrátová digitální videochůvička. Bezdrátová videochůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. Charakteristika: - bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz, - obousměrná komunikace, - barevný LCD displej 2,4", - automatické infračervené noční vidění, - mikrofon s vysokou citlivostí, - funkce VOX (zapnuto/vypnuto), - kamera nastavitelná pro různé úhly záběru, - nastavení hlasitosti, jasu, - kamera CMOS, - rodičovská jednotka s klipem na opasek a stojánkem, - výstraha pro nedostatečně nabité baterie, - výstraha nedostatečného dosahu, - 8 ukolébavek, - zobrazení teploty v okolí dítěte, - dosah až do 250 m. Balení obsahuje: - 1 rodičovská jednotka, - 1 dětská jednotka, - 2 nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 800 mAh pro rodičovskou a dětskou jednotku, - 1 adaptér do síťové zásuvky pro rodičovskou jednotku, - 1 adaptér do síťové zásuvky pro dětskou jednotku. 1. jakost.
2978.00 Kč
2
Bayby digitální bezdrátová videochůvička do auta
Digitální bezdrátová videochůvička do domu i do auta. Videochůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. Spolehlivě ohlídá bezpečí děťátka a jeho komfort. LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5") s držákem a s přísavkou perfektně se přichytí na čelní sklo a obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou. Charakteristika: - bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz, - jednosměrná komunikace, - LCD barevný displej 3,5", - nastavení hlasitosti, - snadné ovládání, - přísavky na sklo umožňující perfektní upevnění, - kamera poskytující široký úhel záběru, - dosah až do 250 m. Balení obsahuje: - 1 rodičovská jednotka s LCD displejem 3,5", - 1 dětská jednotka - bezdrátová kamera, - 2 zabudované nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pro rodičovskou a 900 mAh pro dětskou jednotku, - 1 nabíječka do automobilu, - 1 adaptér do síťové zásuvky, - 1 držák s přísavkou pro monitor, - 1 držák s přísavkou pro kameru. 1. jakost.
4285.00 Kč
3
Digitální bezdrátová chůvička Vtech s displejem - Sova
Digitální bezdrátová chůvička Vtech s displejem. Chůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. Spolehlivě ohlídá bezpečí děťátka a jeho komfort. Dětská chůvička s přehledným displejem, pokojovým teploměrem, skvělou kvalitou zvuku, vibračním upozorněním, dosahem až 300 m, ukolébavkami, baterie vydrží až 14 hodin monitorovacího času. Charakteristika: - technologie: Power DECT technologie Light - Digitální vysílání poskytuje nadprůměrnou bezpečnost a kvalitu zvuku, - nízká úroveň záření: žádný nepříjemný bílý šum NEMO, - maximální rozsah 300 metrů v otevřeném prostoru (50m v interiéru), - vibrace a Tichý režim: 5 LED diod, které se rozsvěcují jedna po druhé v závislosti na intenzitě ovládaní hlasitosti, - podsvícený displej pro optimální využití, - vestavěný mikrofon umožňuje mluvit s dítětem a uklidnit jej na dálku, - indikátor vybité baterie a indikátor dětské jednotky mimo dosah signálu, - kompaktní design a spona na opasek, - 5 melodií - ukolébavek, - senzor měřící teplotu v místnosti, - vysoká citlivost mikrofonu, - ovládání hlasitosti. Obsah balení: 1 x rodičovská jednotka, 1 x dětská jednotka, 2x adaptér úchyt pro připevnění. 1. jakost.
2059.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter