Domůkeyboard_arrow_right
Elektrokeyboard_arrow_right
Foto, audio, videokeyboard_arrow_right
Bluetooth reproduktorykeyboard_arrow_right

Bluetooth reproduktory

Nejprodávanější
1
AV:Link ABS35WHT, sada aktivních BT/MP3 reproduktorů s DO, bílé
Aktivní sada malých kompaktních reproduktorů. Atraktivní a moderní design, kvalitní zvuk s dostatečným výkonem. Zabudovaný Bluetooth přijímač pro přehrávání hudby z mobilních zařízení, USB port a Micro SD slot pro přehrávání z paměťových médií. Linkový vstup AUX (Jack 3,5 mm) pro připojení externího přehrávače, televizoru, počítače nebo notebooku. Volba režimu přehrávání a regulace hlasitosti na bočním ovládacím panelu reproduktoru. Možnost pohodlného ovládání pomocí přiloženého dálkového IR ovladače. Výkon 2x 15W (8 Ohm), systém je osazen 3,5" basovými a 1" výškovými reproduktory, barevné provedení saténová bílá. Napájení: 100-240 V, 50/60 Hz Výkon: 2x 15 W Impedance: 8 Ohm Frekvenční rozsah: 40 Hz – 20 KHz Basový reproduktor: 3.5“ Výškový reproduktor: 1“ Připojení: Bluetooth, USB, TF (micro SD), AUX (Jack 3.5 mm) Bluetooth verze: 5.0 Rozměry: 185 x 115 x 159 mm Hmotnost: 1.4 kg (master), 1.2 kg (slave)
2419.00 Kč
2
Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Blue
Posloucháte rádi hudbu? Chcete si užít venkovní party se skvělou hudbou? S Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Blue si ji doslova vychutnáte. A to nejen doma, nýbrž všude, kam přijdete. Nemusíte se obávat ani deště. Reproduktor je nejen snadno přenosný, odolá také vodě. Můžete si v klidu vychutnat ohromující kvalitu zvuku bez rušivých hluků okolí. Ty totiž eliminují basové vibrace. Samozřejmostí je možnost propojení reproduktoru s vaším smartphonem, iPadem, notebookem či počítačem. Rovněž oceníte jeho snadné a intuitivní ovládání.
442.00 Kč
3
Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Red
Posloucháte rádi hudbu? Chcete si užít venkovní party se skvělou hudbou? S Baseus Encok E05 Bluetooth Reproduktor Red si ji doslova vychutnáte. A to nejen doma, nýbrž všude, kam přijdete. Nemusíte se obávat ani deště. Reproduktor je nejen snadno přenosný, odolá také vodě. Můžete si v klidu vychutnat ohromující kvalitu zvuku bez rušivých hluků okolí. Ty totiž eliminují basové vibrace. Samozřejmostí je možnost propojení reproduktoru s vaším smartphonem, iPadem, notebookem či počítačem. Rovněž oceníte jeho snadné a intuitivní ovládání.
442.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter