Domůkeyboard_arrow_right
Dětikeyboard_arrow_right
Potřeby pro miminka a maminkykeyboard_arrow_right
Autosedačkykeyboard_arrow_right
0-25kgkeyboard_arrow_right

0-25kg

Nejprodávanější
1
Coto Baby Autosedačka Bolero - 0-25 kg - 2018 - šedá,šedá
Autosedačka BOLERO 2018 Pro váhové skupiny 0+, I. a II. ( 0-25 kg ). Použití po i proti jízdy, Jednoduchá a rychlá montáž ve vozidle. Vnitřní, komfortní vložka, včetně vložky opěrky hlavy. Pět pozic naklonění sedačky až do pololehu. Velké, pohodlné sedadlo. Certifikát ECE R44/04 Kvalitní prodyšné materiály. Design ve znamení luxuxu. Luxusní, jemný na dotek, potah sedačky se speciální úpravou CuddleMe zaručuje dodatečný komfort a bezpečí, Redukční vložka pro menší děti. Certifikat ECE R44/04. Hmotnost: 8 kg. Rozměry: • délka: 48cm. • výška: 70cm. • šířka: 45cm. Moderní, luxusní design 2018
2762.00 Kč
2
Autosedačka Easy Go Tinto Isofix - titanium, 0 - 25 kg
Autosedačka Easy Go TINTO 0-24 měsíců, 0-25kg. Autosedačka TINTO je určena pro děti o hmotnosti 0-25 kg (skupina 0 + / 1/2). Můžete ji namontovat do svého automobilu pomocí systému ISOFIX s Top Tether nebo pomocí tříbodového bezpečnostního pásu. Díky přídavnému stojanu můžete v autosedačce přepravovat děti do hmotnosti 13 kg proti směru jízdy. Dodateční boční systém ochrany Side Armour zaručí bezpečnost v případě bočního nárazu. Použití speciální pěny absorbující náraz Cuddle Me Shock Reducer zvyšuje pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte. Díky těmto jedinečným vlastnostem je jednou z nejoblíbenějších autosedaček v této cenové kategorii na trhu. Autosedačka - charakteristika: - nastavení sklonu sedadla do pěti poloh - Opěrka hlavy až do výšky 62 cm - Systém rychlé montáže ISOFIX s pásem Top Tether pro skupiny I a II (lze instalovat také do automobilů bez ISOFIX pomocí automobilových pásů) - Systém boční ochrany Side Armour - lepší ochrana v případě bočních nárazů - jízda proti i ve směru jízdy - seřizovač opěrky hlavy - 5-bodové bezpečnostní pásy - měkká vložka pro menší děti - homologováno ECE R44/04. TECHNICKÉ ÚDAJE: Výška/délka/šířka: 75 x 54 x 50 cm Šířka sedadla: 33cm Výška opěradla: 61cm Hloubka sedadla: 31cm Váha 11,9 kg.
4439.00 Kč
3
Coto Baby Autosedačka BOLERO - 0-25 kg - zebra
Autosedačka BOLERO. Pro váhové skupiny 0+, I. a II. ( 0-25 kg ). - montáž předem nebo zadem po směru jízdy, - 5 bodové bezpečnostní pásy, -vystužená vnitřní opěrka hlavičky, - boční protinarazové výstuže, - 5 pozic regulace sedadla, - plastová výklopka pro umístění autosedačky do ležící pozice - což ocení zejména rodiče při dlouhých cestách, kdy si dítě může odpočinout v ležící pozici, - luxusní, jemný na dotek, potah sedačky se speciální úpravou CuddleMe zaručuje dodatečný komfort a bezpečí, - redukční vložky pro menší děti. Certifikat ECE R44/04. Váha: 8 kg. Rozměry: • délka: 48cm. • výška: 70cm. • šířka: 45cm. 1. Jakost.
2673.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter