Domůkeyboard_arrow_right
Auto-motokeyboard_arrow_right
Autodoplňkykeyboard_arrow_right
Mytí a čištěníkeyboard_arrow_right
Autokosmetika exteriérkeyboard_arrow_right

Autokosmetika exteriér

Nejprodávanější
1
K2 Balsam 700 ml Atom
Leští a konzervuje. Použitím K2 Balsam Můžete rychle a efektivně získat intenzivní lesk laku. Obnovuje přirození hloubku barvy a ošetřenou díly budou opět vypadat jako nové. Chrání lak před povětrnostními podmínky. Pro všechny typy laku. Doporučuje se zejména pro nové, dobře udržované laky. Návod k použití: Před použitím dobře protřepat. Naneste výrobek měkkým hadříkem na umytou (nejlépe pomocí speciálního šamponu K2 Express) a osušení karoserii. Následně vyleštěte povrch až do vysokého lesku. POZNÁMKA: Nepoužívejte na rozpálený lak. Chraňte před mrazem.
104.00 Kč
2
K2 Motofix 200 ml
Vhodný na mírně zašlý lak bez škrábanců. Díky vysokému obsahu syntetických vosků zanechává povrch Zrcadlový lesklý a poskytuje dlouhodobou ochranu proti nečistotám, soli a UV záření.
71.00 Kč
3
K2 Nuta 770 Atom Čištění skla
Čistící přípravek pro čelní skla, světlomety a jiné skleněné povrchy, vhodný i na plast a laminát. Bezpečný pro autolak. Snadno odstraňuje prach a nečistoty, zanechává dokonale čistý povrch bez šmouh. Výrobek je takové vhodný pro použití na skla v interiéru vozidla, odstraňuje mastnotu a zbytky cigaretového kouře. Použitím nanočástic vytváří na povrchu ochrannou vrstvu zabraňující usazováním prachu a usnadňuje Opětovné čištění. Snižuje zamlžování skel vozidla působí jako tekutý stěrač, Což výrazně zvyšuje viditelnost a bezpečnost při jízdě v dešti, a zároveň snižuje potřebu použití stěračů, čímž výrazně Prodlužuje jejich životnost. Návod k použití: _x000D__x000D_ 1. Nastříkejte malé množství na znečištěný povrch 2. Otírejte povrch skla čistou utěrku, dokud nebude čisté a lesklé.
64.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter