Domůkeyboard_arrow_right
Auto-motokeyboard_arrow_right
Autodoplňkykeyboard_arrow_right
Mytí a čištěníkeyboard_arrow_right
Ostatníkeyboard_arrow_right

Ostatní

Nejprodávanější
1
Vysavač - 12 V
Přenosný bezsáčkový vysavač s dlouhým kabelem a se zástrčkou do zásuvky automobilového zapalovače 12 V. Je lehký, výkonný a velmi praktický. Ideální pro čistění automobilu od drobných nečistot. Pro vysávání méně přístupných míst je možno použít úzký sací nástavec, která je součástí balení. Návod k použití: Zapojte vysavač do automobilové zásuvky zapalovače 12 V a zapněte spínačem v horní části rukojeti. Pro vysypání vysátých nečistot oddělte přední část vysavače. K jejímu uvolnění dojde po stisknutí uzavíracího zámku v horní části vysavače. Technické údaje: napájení: 12 V; 6 A příkon: 48 W zástrčka: autozapalovač 12 V délka kabelu: 4 m velikost vysavače: 28 x 9 x 10 cm sací adaptér: dlouhý s kartáčovým nástavcem délka napájecího kabelu: 360 cm Obsah balení: 1 x bezsáčkový vysavač 1 x adaptér s kartáčovým nástavcem
374.00 Kč
2
K2 BELT DRESSING 400 ml - sprej na klinové řemeny
K2 BELT DRESSING, 400 ml, je přípravek na klínové řemeny, který odstraňuje hluk, obnovuje pružnost a chrání řemeny před vysycháním čímž celkově prodlužuje jejich životnost (využití v osobních automobilech, v nákladních autech, hospodářských strojích, domácnostech atd.). NÁVOD: 1. vypněte motor, 2. aplikujte sprej na boční plochy, které přicházejí do kontaktu s poháněcím mechanismem, 3. spusťte motor na několik minut kvůli rovnoměrnému rozložení přípravku. -*-*-*-*-*-*-*-*-*-* K2 BELT DRESSING, 400 ml, je přípravek na klínové řemeny, který odstraňuje hluk, obnovuje pružnost a chrání řemeny před vysycháním čímž celkově prodlužuje jejich životnost (využití v osobních automobilech, v nákladních autech, hospodářských strojích, domácnostech atd.). NÁVOD: 1. vypněte motor, 2. aplikujte sprej na boční plochy, které přicházejí do kontaktu s poháněcím mechanismem, 3. spusťte motor na několik minut kvůli rovnoměrnému rozložení přípravku.
182.00 Kč
3
K2 DPF CLEANER 500 ml - čistič výfuku
K2 DPF CLEANER, 500 ml, je přípravek, který regeneruje filtry ucpané nečistotou DPF / FAP v dieselových motorech, čímž obnovuje původní parametry motoru a po použití se zcela vypaří.NÁVOD:1. Před použitím vypněte motor aby jeho teplota byla nižší než 50 ° C. Zdemontujte tlakový nebo teplotní senzor.2. Protřepejte nádobu. Přes vzniklý otvor vložte aplikační hadičku. Vyprázdněte celý obsah nádoby na jeden filtr.3. Stříkněte 3 - 5 krát, nechte působit po dobu 5 sekund, aby došlo k přesné penetraci povrchu filtru.4. Namontujte tlakový nebo teplotní senzor.5. Nastartujte motor a nechte ho běžet na volnoběžných otáčkách nejméně 15 minut, aby se úplně odpařila kapalina. Proveďte 30 minutovou jízdu.UPOZORNĚNÍ: Může dojít k extrakci zbytkových pár z výfukového systému.
567.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter