Domůkeyboard_arrow_right
Auto-motokeyboard_arrow_right
Autodoplňkykeyboard_arrow_right
Mytí a čištěníkeyboard_arrow_right

Mytí a čištění

Nejprodávanější
1
K2 Vizio 200 Tekutý stěrač
Speciální nanotechologicko-hydrofobní vrstva výrobku zaručuje bezproblémový odvod vody z oken při jízdě rychlostí od 55 km/h. Voda ve formě velkých kapek snadno teče vlivem vzduchu, což zlepšuje viditelnost. Chrání okna a světlomety před usazováním prachu a nečistot. V zimě to usnadňuje čištění skla od ledu.
73.00 Kč
2
Teleskopický čistič oken Walser
This window cleaner is particularly practical cleaning tool.Thanks to its telescope arm, the entire windscreen iscompletely reachable for the driver as well. In addition,this useful tool comes with two cleaning pads and its thusan indispensalbe aid for soiled or steamed-up windscreen.
190.00 Kč
3
Vysavač - 12 V
Přenosný bezsáčkový vysavač s dlouhým kabelem a se zástrčkou do zásuvky automobilového zapalovače 12 V. Je lehký, výkonný a velmi praktický. Ideální pro čistění automobilu od drobných nečistot. Pro vysávání méně přístupných míst je možno použít úzký sací nástavec, která je součástí balení. Návod k použití: Zapojte vysavač do automobilové zásuvky zapalovače 12 V a zapněte spínačem v horní části rukojeti. Pro vysypání vysátých nečistot oddělte přední část vysavače. K jejímu uvolnění dojde po stisknutí uzavíracího zámku v horní části vysavače. Technické údaje: napájení: 12 V; 6 A příkon: 48 W zástrčka: autozapalovač 12 V délka kabelu: 4 m velikost vysavače: 28 x 9 x 10 cm sací adaptér: dlouhý s kartáčovým nástavcem délka napájecího kabelu: 360 cm Obsah balení: 1 x bezsáčkový vysavač 1 x adaptér s kartáčovým nástavcem
374.00 Kč
Výpis produktů
Filtrovat
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Dle hodnocení
0 položek
Filtrovatclose
Slevy a novinky
Cena
Dostupnost
Prodejce
Potřebuje s něčím pomoci?
Pomůžeme vyřešit Váš problém co nejdříve, kontaktujte nás.
Nenechte si ujít akční nabídky:
Odebírat newsletter